Regulamin

Regulamin

Zapisanie się na kurs jest równoznaczne z akceptacją każdego punktu regulaminu Studia Tańca Hayfa oraz udzieleniem zgody na przetwarzanie przez Katarzyna Galas-Koba Usługi Finansowe zwane dalej Studiem Tańca Hayfa, danych osobowych potrzebnych do zapisu, obsługi kursu oraz informowania o innych kursach i wydarzeniach z życia Studia Hayfa (imię, nazwisko, nr telefonu i adres mailowy, dane internetowe z FB czy Instagrama).

Regulamin jest dostępny w siedzibie Studia i na stronie internetowej www.hayfa.pl. 

Niezapoznanie się z regulaminem nie zwalnia uczestniczki kursów ze stosowania się do jego postanowień.

Regulamin:

 1. Zajęcia odbywają się pod adresem: ul. 3 Maja 11a, 30-062 Kraków lub onlinie. Organizator zajęć nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez nadzoru osobistego na terenie obiektu.
 2. Na sali tanecznej obowiązuje obuwie zamienne, nie rysujące podłogi lub brak obuwia.
 3. Przed zajęciami proszę zgłaszać się u prowadzącej podając imię i nazwisko oraz czy korzysta się z karnetu czy z karty benefitowej, w przypadku posiadania karty należy ją odbić przed zajęciami.
 4. Koszt karnetu to 80zł za 4 zajęcia oraz 240zł za 12 zajęć. Okresowo występować mogą karnety i ceny promocyjne. Promocyjne karnety przypisane są do kursu i do jego czasu trwania a nie do ilości wejść.
 5. W karnecie 4 wejść, jedna nieobecność nie powoduje redukcji wejścia, w karnecie na 12 wejść jest możliwe 3 nieobecności nie pobierające „wejścia”. Nieobecności ponad te limity są liczone jak wykorzystane wejście. W uzasadnionych przypadkach można karnet zawiesić (dłuższa choroba, ciąża, delegacja).
 6. Karnety kupuje się dokonując płatności na konto firmowe, przelew powinien być zatytułowany nazwiskiem oraz godziną zajęć na które się chodzi.
 7. Zajęcia odbywają się w dniach i godzinach wyznaczonych przez harmonogram. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć podając te informację do wiadomości na swojej stronie internetowej lub informując uczestniczki w inny sposób (mail lub telefon lub sms lub Facebook lub Instagram). Odwołanych zajęć nie wlicza się do karnetu.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania startu grupy lub jej rozwiązania gdy liczba osób w grupie spadnie poniżej 10 lub z innych ważnych przyczyn. Organizator zwraca wtedy proporcjonalnie do wykorzystania pieniądze za karnety.
 9. Studio ma możliwość zorganizowania zastępstwa za instruktorkę, zamienienia terminu zajęć jednorazowo oraz na stałe gdy wymagają tego zmiany organizacyjne (np. zmiana stopnia zaawansowania grupy), o czym kursantki zostaną poinformowane poprzez wysłanie wiadomości tekstowej sms, e-mailem lub osobiście lub poprzez Facebook.
 10. Zajęcia trwają 50min.
 11. Biorąc udział w zajęciach oświadczasz, że Twój stan zdrowia Ci na to pozwala, w razie pytań zasięgnij porady lekarza. Jeśli chorujesz na coś co może wymagać interwencji podczas zajęć lub nie możesz wykonywać pewnych ćwiczeń poinformuj prowadzącą i nie wykonuj tych ćwiczeń. Kobiety w ciąży powinny zgłosić ten fakt mailowo i biorą udział w zajęciach za zgodą swojego lekarza oraz na własną odpowiedzialność.
 12. Podając nam swoje dane, imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i inne zgadzasz się na ich wykorzystanie w celu informowania Ciebie zarówno o bieżącym, jaki i o przyszłych kursach, promocjach i wydarzeniach w naszej szkole. Zawsze możesz się do Nas zwrócić z prośbą o usunięcie lub modyfikację danych (komunikacja mailowa). Zapis i uczestniczenie w zajęciach oznacza akceptację naszej polityki prywatności – dostępna na www.hayfa.pl i regulaminu.
 13. Jeśli na zajęciach robione są zdjęcia/screeny lub filmy, zgadzasz się na ich publikację przez Studio. Jeśli się nie zgadzasz – nie pozuj do nich i zgłoś to prowadzącej przed wykonaniem zdjęć/filmu.

W razie pytań służymy pomocą.

Studio Tańca Hayfa