4 lipca - 12 września 2019 17.30-18.20

Studio Tańca Hayfa

Wakacje z Tańcem Brzucha

Marzysz o orientalnych wakacjach, z nutką kadziła, ciekawą muzyką i haremowymi pląsami?

Mamy dla Ciebie coś ekstra!
Orientalne wakacje w sercu Krakowa!

POCZUJ MAGIĘ ORIENTU zapisując się na nasz kurs tańca brzucha! Nasze kursy to dużo więcej niż sam taniec i ruch! To także relaksacja i odprężenie, motywacja, kobiecość, nowa energia, elementy fizjoterapii kobiecej i wsparcie grupy!
Taniec Brzucha łączy pokolenia i środowiska, nie ma ograniczeń wiekowych ani wagowych – z nami się odnajdziesz!
Na koniec kursu będziesz potrafiła zatańczyć układ taneczny oraz otrzymasz dyplom ukończenia kursu!
Zapisz się już dziś!

Akceptujemy Multisport Benefit bez dopłat!

Nowa grupa początkująca rusza 4go lipca 2019 o 17.30 – zajęcia w każdy czwartek. Kurs obejmuje 10 spotkań.

PROMOCJA – ZAPISZ SIĘ MAILOWO (studio@hayfa.pl) do końca czerwca a kupisz karnet na cały kurs w PROMOCJI ZA JEDYNE 170zł zamiast 200zł!
Karnet na 4 zajęcia 80zł.

Rozpocznij swoją przygodę z Orientem! Zabłyśnij! Odkryj w sobie nieznane pokłady kobiecości! Spędź aktywnie to lato!
Podaruj sobie prezent – coś tylko dla Ciebie, dla Twojego ciała i ducha – 3-miesięczny kurs tańca brzucha zakończony dyplomem!

Zajęcia prowadzone są autorskim programem – tak jak się uczy tańca w krajach arabskich. Hayfa sama zgłębiała tajniki sztuki TB min. w Egipcie i Turcji stąd wyjątkowość zajęć jakie prowadzi oraz indywidualne podejście do uczestniczek kursu. Dodatkowy warsztat zawodowy szkoleniowo-coachingowy Hayfy oraz wiedza z zakresu fizjoterapii kobiecej i muzykoterapii, sprawiają że zajęcia w naszym Studiu to gwarantowany efekt dla Twojego ciała i ducha!

Nie wahaj się – zadzwoń na numer 517311872 lub napisz studio@hayfa.pl

Ciekawi Cię ten orientalny taniec? Nie jesteś pewna? To naturalne! Po prostu zadzwoń i przyjdź na pierwsze darmowe zajęcia!

Odpręż się, zanurz w magii Orientu. Taniec brzucha to wyjątkowa kombinacja pracy z sylwetką, postawą, kobiecością i pewnością siebie.

ZAJĘCIA W KAŻDY CZWARTEK:

OD.4-go LIPCA 2019:

17.30 NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA
18.30 GRUPA WAKACYJNA ŚREDNIOZAAWANSOWANA
19.30 GRUPA WAKACYJNA ZAAWANSOWANA/POKAZOWA z poziomem MASTER OF BELLYDANCE !

Powyższe kursy potrwają do 12.09.2019 (finał kursów, rozdanie dyplomów).

Gr. POCZĄTKUJĄCA przeznaczona jest dla osób, które chcą zacząć tańczyć, nie jest wymagane żadne przygotowanie taneczne/sportowe. Serdecznie zapraszam, nie ma limitów wiekowych (Sky is the limit!), wagowych ani żadnych innych ograniczeń jakie można sobie wyobrazić. Ten taniec JEST dla Ciebie. Jeśli się wahasz, zadzwoń t: 517 311 872) – umówmy się na rozmowę. Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, wtedy podejmiesz decyzję czy przyjdziesz na testowe zajęcia 🙂 za pierwsze nie zapłacisz!

Gr. ŚREDNIOZAAWANSOWANA to miejsce dla osób, które miały już styczność z Tańcem Brzucha np. są po kursie u mnie lub w innych szkołach lub też podstawy TB opanowały samodzielnie.

Gr. ZAAWANSOWANA to zajęcia dla osób tańczących min. 6 miesięcy. To grupa doskonaląca techniki TB oraz poznająca zaawansowane trendy i style TB. Przedstawicielki tej grupy występują ze swoimi tańcami publicznie.

Nie zwlekaj – zapisz się na najbardziej kobiece zajęcia w Krakowie!

Chcesz poznać szczegóły?

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do zakładki Kontakt!

Do zobaczenia na sali!